Naršydami vigipra.lt el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą bei gerina naršymo patirtį. Slapukų naudojimo politika.

Prekių pristatymas

Savo klientams siūlome vieną greičiausių rinkoje pristatymo terminų - prekes dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų (jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip), esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Prekes galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

  • Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).
  • Už papildomą 15.00 € mokestį kurjeris gali sunešti prekes iki jūsų buto (jei yra galimybė).
  • Prekės pristatomi nesurinktos, dėžėse, bet prie prekių yra pridedama surinkimo instrukcija.

Prekės pristatomos prieš tai informavus klientą apie preliminarų pristatymo laiką. Prekės pristatomos įmonės transportu arba per siuntų tarnybą. 

Prekių pristatymas į Kuršių neriją gali užtrukti ilgesnį terminą, nei jis nurodytas. Prekės į Kuršių neriją pristatomos už papildomą mokestį. Apie terminus ir kainą informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas pristatant). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.