Naršydami vigipra.lt el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą bei gerina naršymo patirtį. Slapukų naudojimo politika.

Keramikinis degiklis 4120B, juodas

Z3RUB-4120B

Nauja prekė

509,60 €

Pridėti prie pageidavimų

Pristatymo trukmė 2-4 sav.

Keramikinis degiklis 4120B, skirtas židiniui, kūrenamui bioetanoliu. Šis degiklis yra vienas mažiausių Ruby Fire gamoje (yra šiek tiek platesnis nei degiklis 4114). Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, dažytas juodais milteliniais dažais, tiekiamas su apsauginiais stiklais, degikliu ir kuro piltuvėliu. Prieš pateikimą į rinką šie degikliai kruopščiai išbandomi.
Skystas kuras yra visiškai įsigeriantis į keramikinę šerdį. Kai degiklis atidaromas, pamažu skiriasi dujos, taip ugnis dega stabiliai, kuras naudojamas ekonomiškai (iki 50% labiau lyginant su kitais degikliais).
Etanoliu kūrenamų židinių degimas yra visiškai švarus. Degdamas kuras neiškiria dujų, todėl degiklis gali būti montuojamas bet kurioje patalpoje.
Degiklis yra statomas ant pagrindo, galima užsakyti degiklį su platesniais kraštais, kad būtų galima įleisti į pagrindą.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: